Coś o mnie i sklepie

Witam Cię serdecznie!

Mam na imię Marcin i miło mi Cię gościć w moim sklepie z koszulkami… i nie tylko 🙂

Wszystko co tu znajdziesz wynika z mojego zainteresowania tym, jakim fajnym i wszechstronnym nośnikiem może być popularna koszulka.
Niby to taki niewielki skrawek tkaniny, składający się na zwykły element naszej garderoby a jak wiele możliwości przekazu, jak wiele może „powiedzieć”. Pozwala nam się wyróżnić, rozbawić, określić, czasem zaprotestować…
Fascynująca jest ilość funkcji oraz moc drzemiąca w takim bardzo prostym ale jednocześnie praktycznym i wygodnym elemencie naszej codzienności.
Z pozoru zwykła koszulka może sprawić, że poczujesz się lepiej, pewniej, nawet w kiepsko zapowiadający się dzień 🙂

Z czasem wzory zaczęły trafiać na innego rodzaju „nośniki” typu poduszki, kubki, torby, czapki a nawet majtki 🙂 . Wiele z tych rzeczy również znajdziesz na stronach mojego sklepu. Jednak to koszulka zawsze będzie tym najważniejszym produktem.
Tematyka wzorów jest przeróżna i mam zamiar utrzymać tą różnorodność. Wynika to bezpośrednio z obserwacji nieustannych zmian w otoczeniu oraz próby odpowiedzi na jego potrzeby i wymagania. Robię to, ponieważ ta forma przekazu cały czas mnie cieszy i inspiruje… Mam z tego po prostu frajdę 🙂
Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam Cię do przejrzenia mojej oferty.

Teraz może coś o stosowanych technikach…

Stosuję kilka technik nanoszenia aplikacji w zależności od potrzeb, materiału lub chęci otrzymania konkretnego efektu. Są to techniki termotransferowe: folia flex, folia flock, folia flex do pełnokolorowego zadruku solwentowego, sublimacja, poliestrowa nakładka na bawełnę… W przypadku większych ilości organizuję realizację w technice sitodruku.
Obecnie miejsce drukarki DTG zajęła drukarka DTF (Direct To Film) ponieważ uczyniła mnie bardziej mobilnym koszulkodawcą 😉  Technika DTF daje duże możliwości mocno spersonalizowanego, trwałego druku wysokiej rozdzielczości praktycznie „na zawołanie” 🙂
Wysoka jakość i wszechstronność tej metody spowodowała, że jest to aktualnie mój podstawowy sposób realizacji wzorów.

Jeśli moje propozycje nie spełnią Twoich oczekiwań a masz swoje pomysły i chciałbyś / chciałabyś je zrealizować za moim pośrednictwem, to śmiało!… dzwoń, pisz, dawaj znaki dymne 😉 … skontaktuj się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób a razem na pewno coś wymyślimy.

W końcu „mówisz iMASZ” do czegoś zobowiązuje 🙂

Jest mi miło i bardzo się cieszę, że mogę Cię gościć na stronach mojego sklepu 🙂 

Pozdrawiam i mam nadzieję że jeszcze tu kiedyś zajrzysz 🙂

Marcin Chudy – iMASZ

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem koszulkimasz.pl jest firma:

P.P.H.U. IMASZ Marcin Chudy
ul. Piotrkowska 5
97-340 Rozprza
NIP: 771-223-45-19

tel. 609 849 946
e-mail: koszulki@imasz.pl